дивись.info

В Україні почалась нова хакерська атака

В Україні почалась нова хакерська атака

Львів’яни почали повідомляти про масову розсилку пошти, що містить шкідливий код.

Як повідомляє координатор ГО «Варта-1» Ігор Зінкевич, зазвичай отримують шкідливу розсилку люди у одному з форматів архівів: arj, zip, 7-zip тощо. на e-mail подібні повідомлення з 7-zip долученням, замасковані під вкладення рахунка.

Вміст зараз проаналізовано, але вже зрозуміло, що у ньому міститься активна частина, яка намагається встановити інтернет-з’єднання.

Декілька рекомендацій для користувачів:

  • вилучати листи з невідомим вкладенням від невідомих адресатів без їх відкриття.
  • якщо у вас є ms outlook і ms exchange, не відкривати файли безпосередньо у ms office, переконайтеся, що ви використовуєте попередній перегляд вмісту файла.
  • Якщо ви є адміністратором системи, будь ласка, налаштуйте вашу систему пошти, щоб пересунути підозрілі листи у карантин, а потім у глибину глибини, щонайменше до 28.08.2017.

Також голова наглядової ради «Octava Capital» Олександр Кардаков, повідомив, що  до підприємства надходять повідомлення про масові поштові розсилки, що містять шкідливий код, як правило в одному з архівних форматів: ARJ, ZIP, 7-ZIP і ін.

«Наша система захисту електронної пошти перехопила подібні повідомлення зі вкладенням 7-ZIP, що маскуються під вкладені рахунки. Вміст зараз аналізується, але вже ясно, що воно містить активну частину, яка намагається встановити інтернет-з’єднання», – повідомляє Кардаков.

Нагадаємо, що в останнє хакерську атаку здійснювали 8 серпня на сайт «Укрпошти». Повідомлялося, що йшла DDoS-атака, яка спрямована на сервіс відстеження відправлень.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Загрузка...

Реклама