дивись.info

У Львові створять мобільний додаток для контролю за сміттям

У Львові створять мобільний додаток для контролю за сміттям

Студени “Львівської політехніки” розробили мобільний додаток Clean city для контролю наповненості смітників у різних районах міста.

6-8 жовтня в межах Форуму електронного врядування 451 °Е відбувся всеукраїнський студентський ідеатон, у якому перемогла команда з НУ «Львівська політехніка».

Переможці створили мобільний додаток і сайт, що може стати ефективним рішенням з аналітики ТПВ, та smart методи поведінки зі сміттям.

«Хлопці запропонували ефективне рішення з аналітики ТПВ та smart методи поведінки зі сміттям», – повідомили в прес-службі Львівської міської ради.

«Створили сайт і мобільний додаток, за допомогою якого мешканці можуть надсилати відгук про заповненість сміттєвих майданчиків. Потім на сайті формується статистика по кожному майданчику за 1день/7днів/місяць. Ця аналітика є у вигляді круглих діаграм і статистики для максимально простого сприйняття. Потім ці дані міська рада використовує для покращення роботи з перевізниками», – йдеться в повідомленні.

За інформацією zaxid.net, нагородження фіналістів ідеатону відбудеться під час Форуму е-врядування 451 °Е, який цього року відбуватиметься 20-21 жовтня ZAVOD. Також зазначається, що за свою IT-розробку студенти отримають 1 тис. євро.

Читайте також: Експерт розповів, з чого складається львівське сміття

Додамо, мобільний додаток та сайт вже розроблені, проте на його доповнення та удосконалення потрібен час.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.