дивись.info

У НАТО хочуть розширити допомогу Україні в сфері комунікацій

У НАТО хочуть розширити допомогу Україні в сфері комунікацій

Проект резолюції «Протистояти використанню інформації, як зброї» комітету Парламентської асамблеї НАТО передбачає розширення допомоги Україні.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала очільниця постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО, народний депутат від БПП Ірина Фріз.

Вона зауважила, що відповідний проект було ухвалено під час засідання Постійного комітету цивільного виміру безпеки ПА НАТО в Бухаресті.

Зокрема, в її декларативній частині загрози в інформаційній сфері з боку Росії стоять поруч з загрозами з боку «Ісламської Держави».

У документі йдеться про те, що країни-члени НАТО мають розробити та створити спеціальні підрозділи у взаємодії з приватними медіа-компаніями з метою постійного моніторингу щодо появи фейкових новин, ворожої пропаганди та протидії ним за допомогою фактів.

Резолюція також закликає збільшити фінансування інституцій Альянсу та спільних установ в інформаційній сфері та забезпечити обмін досвідом щодо захисту виборчих кампаній, політичних партій та виборчих комісій від кібер-атак.

«Документ передбачає розширення допомоги країнам-партнерам, зокрема, Грузії, Молдові та Україні в сфері стратегічних комунікацій», – наголосила Фріз.

Вона висловила впевненість у тому, що цю резолюцію завтра ухвалять під час сесії ПА НАТО.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Загрузка...

Реклама