дивись.info

Українці розповіли, скільки готові платити за авіаквитки

Українці розповіли, скільки готові платити за авіаквитки

Більшість українців взагалі не змогли відповісти, скільки вони готові віддати коштів за авіаквиток до країн ЄС.

Про це свідчать дані дослідження, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології з 23 жовтня по 5 листопада 2017 року, інформує ІА Дивись.info.

Майже 50% українців не змогли чітко сказати, скільки готові заплатити за квиток на літак до країн ЄС.

Утім, 28,7% зазначили, що готові придбати квиток, якщо він коштуватиме до 500 гривень. Ще майже 15% — якщо коштуватиме від 501 до тисячі, 5,4% — до двох тисяч, 1,6% — до п’яти тисяч і лише 0,8% — від п’яти тисяч і більше.

Читайте також: Стало відомо, скільки відсотків українців вважають безвізовий режим важливим

«Основним фактором, який впливає на вибір літака до країн ЄС, є ціна. При цьому, майже 37% кажуть, що обирають авто, але не факт, що ці люди взагалі розглядали альтернативу у вигляді авіатранспорту. Ще 25% людей кажуть, що вони не задумувалися використовувати авіатранспорт. Можливо, будемо спостерігати бум, оскільки впродовж довгого часу літаки взагалі не розглядали як альтернативу», — зазначив Андрій Сухарина, політичний аналітик, Фонд демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва.

Нагадаємо, біометричний закордонний паспорт наразі є у 12% українців, але понад 50% українців не збираються його оформлювати.

Зазначимо, дослідження провели Фонд «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології на замовлення ГО «Європа без бар’єрів» з 23 жовтня по 5 листопада 2017 року. Було опитано 1614 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком АР Крим і окупованих територій Донецької та Луганської областей. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,6%. Для порівняння використовуються дані загальнонаціонального опитування населення України, яке було проведене Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва та Центром Разумкова з 9 по 13 червня 2017 року.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.