дивись.info

У Японії вже інвестували 90 мільйонів доларів на встановлення рекламних щитів на Місяці 

У Японії вже інвестували 90 мільйонів доларів на встановлення рекламних щитів на Місяці 

Вже в 2019 році компанії зможуть розміщувати свою рекламу на Місяці. 

Токійський стартап Ispace планує запустити власну місію на Місяць в 2019 році та збирається вперше в історії надавати послуги з розміщення реклами на Місяці. Проект залучив $90 млн інвестицій від найбільших компаній Японії, повідомляє Bloomberg.

Компанія також планує зайнятися розміщенням логотипів на своїх космічних апаратах та ракетах, а також рекламними зйомками у космосі. Успішна посадка на Місяці дозволить Ispace розмістити там рекламні щити. Засновники впевнені, що на це буде попит у корпорацій, які захочуть мати знімки своїх логотипів з Землею на тлі.

Стартап залучив $90 млн інвестицій від найбільших компаній Японії, включаючи Japan Airlines і телевізійну мережу Tokyo Broadcasting System Holdings. Крім того, компанію підтримали і державні структури: корпорація Innovation Network, яка фінансується урядом, стала головним інвестором, вклавши $3,5 млрд. Державний Банк розвитку Японії також інвестував нерозкриту суму.

Після першої «рекламної» місії Ispace планує відправити на Місяць пристрої, які будуть шукати воду. За оцінками компанії, в надрах Місяця є мільярди тонн води, хоча серйозних доказів цього не так багато. У разі успіху «місячна вода» дозволить створити першу автономну людську колонію на супутнику Землі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.