дивись.info

У «Львівській політехніці» відкрили сучасну лабораторію програми «Інтернет речей»

У «Львівській політехніці» відкрили сучасну лабораторію програми «Інтернет речей»
Фото: ЛМР

Сьогодні, 5 березня, у НУ «Львівська політехніка» відбулось відкриття сучасної лабораторії, яка діє при однойменній бакалаврській програмі «Інтернет речей», яку ІТ Кластер спільно з ІТ компаніями Львова запустив ще у 2016 році.

Про це повідомили в прес-службі ЛМР.

Зазначається, що лабораторія програми Інтернет речей/Internet of things стане унікальною платформою для конструювання студентами розумних приладів, експериментів з хардварною частиною власних проектів та винаходів.

У лабораторії облаштують 14 робочих місць з усім необхідним для роботи найсучаснішим обладнанням. Тут студенти вивчатимуть такі предмети як «Мікроконтролери», «Сенсори і виконавчі механізми», «Електроніка і цифрова схемотехніка».

«Співпраця з ІТ Кластером у нас розпочалася давно. Фактично 10 років тому був підписаний Меморандум про співпрацю ІТ Кластеру з НУ «Львівська політехніка». Вже тоді ІТ компанії звернули увагу, що недостатньо наші студенти, наші випускники володіють англійською мовою. Тому був проект спрямований на покращення знань англійської мови. Тоді ж були відкриті лабораторії програмного забезпечення, лабораторія програмування мобільних платформ. І саме від тоді ІТ Кластер взявся за ще одну серйозну і важливу річ – створення освітньої програми «Інтернет речей», – розповів Дмитро Федасюк, проректор з наукової роботи НУ «Львівська політехніка», під час відкриття Лабораторія програми Інтернет речей.

 

Отож, студенти однієї з перших наших унікальних програм відтепер матимуть можливість не лише вивчати нові і прогресивні предмети і технології, а й на практиці вивчати основи Інтернету речей.

Лабораторія ІоТ з’явилася завдяки ІТ компаніям, які є учасниками Львівського ІТ Кластеру. 16 компаній профінансували купівлю техніки, приладів, обладнання та ремонт приміщення для лабораторії.

Серед них: PlVision, SoftServe, Ciklum, Cypress, N-iX, Eleks, Sombra, KindGeek, Vakoms, V.I.Tech, Lohika, GlobalLogic, Intellias, Conscensia, Perfectial, Vector Software.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.