дивись.info

У львівському перинатальному центрі звільнили чотирьох лікарів

У львівському перинатальному центрі звільнили чотирьох лікарів

Призначений три тижні тому виконувач обов’язків директора Львівського обласного клінічного перинатального центру (ЛОКПЦ) Ігор Потапов звільнив з роботи головну лікарку Ларису Янів, її заступника Ігоря Прокопіва, а також двох завідувачів відділеннями  Василя Перцовича та Ігоря Ковальчука. 

У наказі Потапова причиною звільнення вказано те, що лікарі «самоусунулись від спостереження за здійсненням ремонтно-будівельних робіт ЛОКПЦ», пише Zaxid.net.

Як розповів один зі звільнених лікарів, заступник головного лікаря ЛОКПЦ з медичної частини Ігор Прокопів, звільненню передував візит 22 травня до перинатального центру групи обласних чиновників на чолі з головою ЛОДА Олегом Синюткою, під час якої з’ясувалося, що двері у приймальному покої надто вузькі, а приміщення рентген-кабінету і центрального стерилізаційного відділення взагалі неправильно облаштовані.

За словами Прокопіва, адміністрація лікарні неодноразово звертала увагу будівельникам на ці недоліки, проте їх так і не усунули. При цьому і Олег Синютка, і його заступники неодноразово інспектували хід реконструкції перинатального центру у 2016-2018 роках.

«В ході проведення перевірки (22.05.2018, 07:10) вищевказані недоліки нарешті були помічені губернатором. Паном Синюткою О.М., в присутності усіх осіб, що були на нараді, Ірині Микичак доручено підготувати перелік лікарів керуючих підрозділами, яких потрібно звільнити, озвучивши наступне: «Чи завідуючі не бачили недоліки? Чи вони сліпі? А сліпий лікар працювати не може», – розповів лікар Прокопів.

Того ж дня чотирьох керівників ЛОКЦП було звільнено наказом в.о. директора ЛОКЦП Ігоря Потапова.

Читайте також: У Львові відкрили перинатальний центр, який реконструювали 5 років (фоторепортаж)

Також повідомляється, що директорка департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак підтвердила факт звільнення чотирьох лікарів ЛОКЦП. При цьому вона визнала, що, скажімо, ширина дверей у приймальному покої збігається з проектною документацією.

«Чого лікарів звільнили за огріхи будівельників? Їх звільнили не за огріхи будівельників, а за те, що вони не здійснювали зі сторони лікарні моніторинг за тим, що там відбувається, як будується. Те, що Ігор Прокопів написав, що вони неодноразово зверталися, не відповідає дійсності», – заявила Ірина Микичак.

Нагадаємо, що 20 квітня Львівський обласний клінічний перинатальний центр урочисто відкрили після 5-річної реконструкції за участі президента Петра Порошенка і голови ЛОДА Олега Синютки. Проте ЛОКПЦ досі не приймає пацієнток ні стаціонарно, ні навіть амбулаторно. Офіційна причина – тестування нового обладнання і налаштування його роботи.

Читайте також: Коли львівський перинатальний почне приймати пацієнток і хто його очолить (фото)

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.