дивись.info

Сьогодні у Львові відбудеться суд щодо конкурсу на пасажирські перевезення в місті

Сьогодні у Львові відбудеться суд щодо конкурсу на пасажирські перевезення в місті

Про це повідомив керівник ГО “За якісний транспорт” Святослав Товстига.

Засідання відбудеться сьогодні, 25 вересня, о 14:30 у львівському окружному адміністративному суді.

Як розповів Святослав Товстига, позивачем є: Громадська організація “Молодіжний інформаційно-консалтинговий центр “За якісний транспорт”, а відповідачем – Управління транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради.

«На меті є скасувати кулуарне формування конкурсного комітету і добитися, щоб конкурсний комітет формувався прозоро через публічне оголошення на сайті ЛМР, як ми цього добились при формуванні попереднього конкурсного комітету», – розповів Товстига.

Нагадаємо, що цьогорічний конкурс на пасажирські перевезення у Львові вже оголошено, але у журналістів та громадських активістів виникли запитання до формування конкурсного комітету та його складу. Детальніше про це читайте тут. 

Водночас, як розповів журналістам Олег Партика, в.о. заступника директора департаменту-начальник управління транспорту ЛМР, на конкурс вже подалося 7 претендентів. «Львівські перевізники – АТП-1, АТП 14630, «Фіакр-Львів», «Успіх БМ», «Міра і К», з Рівного – «СВ-Лайф» і «Автоекспрес» з міста Дніпра, – повідомив Олег Партика. – Конкурсний комітет вже почав розглядати документи, зараз даємо запити».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.