дивись.info

Instagram почне видаляти «штучні» лайки, коментарі і підписки

Instagram почне видаляти «штучні» лайки, коментарі і підписки

Соціальна мережа Instagram заявила, що почне боротися з додатками для штучного нарощування аудиторії, щоб зберегти «справжність» досвіду своїх користувачів.

Instagram розробив штучний інтелект-інструмент для виявлення «несправжніх» лайків, коментарів та підписок.

Як повідомляється, в Instagram звернули увагу на те, що деякі користувачі користуються сторонніми додатками для штучного більшення кількості своєї аудиторії. Такі додатки, використовуючи пароль до акаунту користувача, підвищують його активність і відвідуваність, а також самостійно розставляють лайки і коментарі від імені користувача.

«Щодня люди користуються Instagram, щоб отримати справжній досвід, реальну взаємодію. Наша відповідальність — зробити все можливе, щоб «штучна активність» не псувала цей досвід. Від сьогодні, ми починаємо видаляти штучні лайки, підписки та коментарі з акаунтів, які користуються сторонніми додатками, щоб підвищити свою популярність», — заявили у соцмережі. Використання таких додатків порушує правила користування Instagram.

Розробники Instagram підготували інструменти на базі штучного інтелекту для виявлення і видалення «несправжньої» активності. Крім цього, додаток Instagram пропонуватиме користувачам змінити свій пароль, щоб захиститися від цих сторонніх додатків і «штучних» лайків.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.