дивись.info

У Львові оголосили тендер на обладнання для очистки фільтрату на Грибовицькому сміттєзвалищі

У Львові оголосили тендер на обладнання для очистки фільтрату на Грибовицькому сміттєзвалищі

ЛКП «Зелене місто», відповідно до процедури міжнародних закупівель, визначеної ЄБРР, оголосило двостадійний тендер на постачання та монтаж обладнання з очистки фільтрату (потужністю до 300 м3/добу) міського полігону твердих побутових відходів у селі Великі Грибовичі.

Про це повідомили у Львівській міській раді.

Закупівлю буде здійснено за кошти позики Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), Фонду «Чисті технології» (CTF) та гранту Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (E5P).

Установча зустріч для зареєстрованих учасників тендеру відбудеться 15 січня 2019 року, о 11:00 год, з виїздом на місце встановлення обладнання.

Термін подачі технічних пропозицій від учасників у рамках першої стадії тендеру триває до 31 січня, 11:00. Отримані пропозиції буде проаналізовано тендерною комісією. Результатом стане перелік компаній, які проходять на другу стадію тендеру та будуть запрошені до подання комерційної частини (пропозиції).

Переможець тендеру після підписання угоди має доставити, змонтувати та ввести в експлуатацію систему упродовж 9 місяців.

Деталі тендеру тут.

Нагадаємо, що тендерна закупівля проводиться ЛКП «Зелене місто» на виконання рішення Львівської міської ради № 970 від 07.09.2018 «Про закупівлю та використання обладнання для очистки фільтрату Грибовицького сміттєзвалища».

Нагадаємо,  у липні 2017 року ЛКП «Збиранка» витратила мільйон 440 тисяч гривень на роботи щодо технічного переоснащення станції очистки фільтрату полігону ТПВ. Угода дісталася Рівненському ТзОВ ІФ «ЕЛ-ПО». Щодо технічних умов, то зазначено, що продуктивність станції має бути не меншою за 250 м куб, кількість реагентів для технічного переоснащення – 3-4, обмеження по електроенергії – до 15 кВт, а також перелік хімічних показників стічних вод.

Читайте також: Грибовицьке сміттєзвалище: що і як закуповує ЛКП «Збиранка»

Йдеться про переоснащення станції, яка була встановлена ще 2010 року потужність усього лише 15 м куб на добу. Більш детально про це можна почитати тут.