дивись.info

Зафіксовано масові спроби спецслужб РФ втрутитися у майбутні вибори в Україні через соцмережі — СБУ

Зафіксовано масові спроби спецслужб РФ втрутитися у майбутні вибори в Україні через соцмережі — СБУ

У спецслужбі нагадали, що за чинним законодавством, відповідальність за можливі протиправні дії несе власник акаунта в соцмережах. 

Служба безпеки України звітує про масові спроби через соціальні мережі Facebook і Twitter втрутитися у виборчий процес. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

«Оперативники СБ України встановили, що до реалізації цього механізму залучається ТОВ “Агенство Інтернет Досліджень» (ООО «Агентство Интернет Исследований”), яке, за отриманими від партнерів даними та власною інформацією СБУ, причетне до розвідувально-підривної діяльності РФ та втручання у виборчі процеси багатьох демократичних країн світу», – мовиться у повідомленні.

Спецслужба інформує, що напередодні президентських та парламентських виборів 2019 року до українців від російської «фабрики тролів» почали надходити пропозиції за гроші надати тимчасовий доступ до рекламного кабінету облікових записів у згаданих соцмережах. Нібито – для поширення через них «таргетингової реклами та просування комерційних інтересів».

Насправді, наголошують в СБУ, отриманими правами доступу до акаунтів скористаються спецслужби країни-агресора, щоб проводити розвідувально-підривну діяльність, маніпулювати суспільною свідомістю, втручатися у передвиборчі процеси та поширювати антиукраїнські матеріали.

«Служба безпеки України вкотре звертається до українських користувачів соцмереж із проханням бути уважними. В разі отримання від невідомих людей таких пропозицій, а також виявлення фактів розміщення у соціальних мережах публікацій, в яких будуть міститись ознаки вчинення злочинів, повідомляти на гарячу лінію СБ України», – просять у прес-службі.

Та нагадали, що за чинними законами відповідальність за можливі протиправні дії несе саме власник акаунта в соцмережах.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.