• USD: 39.10
  • EUR: 40.80

Вас зламали: в мережу злили найбільшу базу електронних адрес та паролів

Вас зламали: в мережу злили найбільшу базу електронних адрес та паролів

Хакери опублікували близько 1 мільйона унікальних комбінацій поштових скриньок та паролів.

Фахівець із веб-безпеки зауважив, що в цій базі ви цілком ймовірно можете знайти і свою поштову скриньку. Про це повідомляє TJournal.

Трой Хант – власник сайту, на якому можна дізнатися чи злили ваш email в загальний доступ, зазначив, що на хмарному сервісі MEGA та одному із хакерських форумів опублікували базу даних, в якій 772,9 мільйона email-адрес та 21,2 мільйона паролів.

Спочатку в базі даних було 2,6 мільярда рядків. Після чищення бази від повторів і зайвих записів, Хант порахував, що в ній міститься 1,1 мільярда унікальних комбінацій адрес електронної пошти і паролів. Ці дані можуть бути використані при авторизації користувача на сайтах.

«Колекція № 1» – найбільша публікація цільної бази в одному місці. За словами Ханта, в ній міститься понад дві тисячі опублікованих раніше витоків. Ця база стала найбільшою з усіх, які перебувають у вільному доступі.

В історії інтернету існували й більші витоки. Наприклад, в грудні 2016 року Yahoo зізналася у витоку мільярда паролів і секретних питань трирічної давності. У 2013 році хакерська атака на Yahoo торкнулася 3 мільярди користувачів, але тоді дані не потрапили в мережу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: