дивись.info

У львівській школі реалізували проект громадського бюджету «Інтернет – бібліотека – трансформер»

У львівській школі реалізували проект громадського бюджету «Інтернет – бібліотека – трансформер»

У СЗШ № 99 реалізували проект громадського бюджету № 102 «Інтернет – бібліотека – трансформер», яка об’єднала в собі елементи навчання, відпочинку та розвитку для учнів.

Завдяки яскравому дизайну, правильному зонуванню простору та забезпечення доступу до інформації на різних носіях бібліотека перетворилася не лише на місце для навчання, а й стала центром громадського життя у школі, інформують на порталі депутатів Львівської міськради.

Директор СЗШ № 99 Віра Мохнацька розповіла: «У рамках проекту два приміщення бібліотеки були повністю відремонтовані, закупили нові полиці та стелажі для зберігання книг. Читальний зал обладнали за останнім словом SMART-просторів та зонували  за допомогою меблів – трансформерів, створивши зону інтернет та медіа, простір для соціокультурних заходів, «Комфорт-зону» та «Зону тиші». Також забезпечили простір проектором, електронними книгами та іншими засобами, необхідними для всебічного розвитку школярів. Облаштували простір зручними меблями для читання, самоосвіти».

Таким чином поєднали класичне книжкове дозвілля зі сучасним інтерактивним простором. Відтепер у приміщені бібліотеки проводитимуть різноманітні освітні заходи, обговорення та кінопокази.  Завдяки активному колективу та якісній співпраці учнів, батьків та вчителів, бібліотека перетворилася на справжній центр громадського життя та інноваційного розвитку у школі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.