1000 доларів за допис у Facebook: скільки українські політики вклали в рекламу для США

4c9f9a665c707f9241b1648e123c961c.762x400

У соціальній мережі Facebook показали витрати і аудиторію реклами українських політиків за кордоном.  

Нову функцію можна випробувати на будь-якій публічній сторінці вітчизняних політиків, перейшовши на вкладку “Info and Ads” («Інформація та оголошення»), у правій колонці з’явиться розділ «Ads Related to Politics and Issues” («Оголошення, пов’язані з політичними питаннями”) з кнопкою “Show Me”(“Показати”), пише громадський рух «Чесно».

Натиснувши на цю кнопку, ви опинитесь на Бібліотеці реклами Facebook.

Там, на жаль, ще не почали з'являтися дані про Україну, але вже можна побачити, коли і як українські політики рекламувалися в США.

Кожен із постів політиків, які рекламувалися за кордоном, містять посилання «Переглянути ефективність реклами». За ним можна побачити діапазон витрат на рекламу повідомлення, віковий розподіл аудиторії та географію.

Такі дописи є, наприклад, у Петра Порошенка. Із цієї сторінки для США публікували 3 рекламні дописи. Вартість одного - між 100 та 499 доларами. Ще за два дописи платили від 500 до 999 доларів кожен.

Також у бібліотеці можна шукати політиків за іменами.

Наразі бібліотека не дозволяє дізнатися, хто був замовником реклами, хоча така функція вже працює для реклами, розміщеної у самих США. Згодом має бути доступна така ж інформація щодо політичної реклами,призначеної для українських користувачів.

Із українських політиків, які зараз беруть участь у президентській кампанії, зокрема, на територію США рекламувалися: Петро Порошенко, Юлія Тимошенко, Олександр Вілкул і Володимир Зеленський.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: