дивись.info

CNN перерахував найскладніші виклики для Зеленського

CNN перерахував найскладніші виклики для Зеленського

Перемога для Володимира Зеленського була легкою частиною, зараз йому доведеться одразу розв’язувати складні проблеми конфлікту з Росією, повернення захоплених моряків, формування коаліції в парламенті та низку інших викликів.

Про це йдеться в розгорнутій публікації за результатами виборів в Україні, оприлюдненій на редакційній сторінці сайту CNN.

«Розібратися в тому, за що насправді виступає Зеленський у внутрішніх справах, нелегко, до того ж не менш нелегко – щодо міжнародних питань, в тому числі щодо майбутніх відносин з Росією», – йдеться в публікації.

У цьому зв’язку автор пише про те, що втручання РФ і маніпуляції на виборах, очевидно, мали місце, втім не такі великі, як дехто стверджував.

«Можливо, Кремль вирішив просто відсидітися й простежити, як українці знімають Порошенка, людину, з якою Росія, можливо, відчуває, що більше не може вести справи», – зазначає CNN.

Підкреслюється, що одним із перших пунктів у списку «що треба зробити» для новообраного президента стане «розв’язання киплячого конфлікту з Росією на сході України, а також повернення 24 моряків, захоплених Росією біля Керченської протоки в листопаді». Доведеться також докладати зусиль для повернення захоплених земель на Донбасі, про що Москва може заговорити через Медведчука в надії позбавитися західних санкцій.

«Проте, це та сфера, де команді Зеленського доведеться ступати обережно, щоб уникнути того, аби не виглядати недосвідченою і наївною або, що найгірше, зрадницькою в очах патріотичних українців, яким можуть не подобатися переговори з Росією», – зауважується в публікації. У цьому Зеленському може допомогти Франція, де він недавно побував і зустрічався з президентом Макроном, додає автор.

Крім того, Зеленському доведеться негайно розпочати переговори з розрізненими парламентськими фракціями, щоб отримати підтримку Верховної Ради. Втім це, за оцінками спостерігачів, буде нелегко для нього, зазначає CNN.

«Для Зеленського перемога була легкою частиною, – наводить видання оцінку старшого наукового співробітника Інституту міжнародних досліджень Мелінди Харінг. – Складною частиною завдання для нього стане створення коаліції в парламенті, інакше робота його адміністрації не буде успішною. І скоріше за все, це буде неможливим для нього протягом найближчих шести місяців з огляду на передвиборчу кампанію політичних партій на майбутніх виборах до Верховної Ради»

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.