дивись.info

Google введе вхід до своїх сервісів за відбитком пальця

Google введе вхід до своїх сервісів за відбитком пальця

У найближчі кілька днів функція стане доступна на всіх смартфонах з операційною системою Android, оновленою до Nougat.

Про це повідомляється у блозі Google.

На сервіси Google можна буде заходити без введення пароля, лише за допомогою відбитка пальця. Така функція буде доступна на телефонах Pixel.

У найближчі кілька днів функція з’явиться на всіх смартфонах з операційною системою Android, оновленої до Nougat. У компанії заявляють, що використовують стандарти безпеки FIDO2, W3C WebAuthn і FIDO CTAP, а сама функція призначена для забезпечення простішої та безпечної автентифікації.

Google підкреслює, що відбиток пальця ніколи не відправиться на сервери компанії – він буде збережений тільки на пристрої користувача. На серверах буде тільки криптографічне підтвердження, що користувач правильно відсканував палець.

Паролі вже давно вважаються ненадійним методом захисту. Навіть формальний творець пароля американський вчений Фернандо Корбато заявляв, що незадоволений своїм винаходом, оскільки зараз паролі створюють проблеми не тільки зловмисникам, але й самим власникам цих паролів. Вони повинні запам’ятовувати різні паролі для значної кількості сервісів, адже один пароль для них всіх був би порушенням безпеки.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.