Львів втілить у життя програми-переможниці конкурсу айтішників

форум ІТ

Цими вихідними відбувся соціальний форум розробників у ІТ-галузі. За підсумками хакатону (форуму розробників) у Львові будуть реалізовані програмні продукти, які напрацювали учасники на форумі.

Цими вихідними відбувся соціальний форум розробників у ІТ-галузі. За підсумками хакатону (форуму розробників) у Львові будуть реалізовані програмні продукти, які напрацювали учасники. На заході впродовж 24 годин розробники, бізнес-аналітики, UX дизайнери та QA інженери реалізовували пропоновані ініціативи або ж власні ідеї щодо розвитку міста.

Найкращі рішення отримають можливість впровадження в місті. Загалом на хакатоні розглянути 7 різних тем, із яких 5 кейсів запропонувало місто. Участь взяло 9 команд. Переможців визначали за результатами 4 вимог від організаторів, повідомляє Львівська міська рада.

На заході реалізовували рішення з автоматизації на вирішення проблемних питань. А саме:

ІТ-спеціалісти автоматизовували збір інформації з різних сайтів про події, що відбуватимуться у місті, формували її в один документ, що публікуватиметься на сайті, за попереднього погодження інформації адміністратором.

Розбіжності в інформації про учнів, отриманої в загальнодержавній базі Інформаційна система управління освітою та одержаній з міських структур про реєстрацію.
Спеціалісти намагались оперативно опрацьовувати інформацію, аби максимально охопити навчанням дітей, також мати актуальну інформацію при запитах поліції про конкретну дитину та інше.

Велика кількість типових звернень на Facebook-сторінку Центру надання послуг учасникам бойових дій.

Також учасники хакатону створювали чат-бота для Facebook-сторінки, який надаватиме відповіді на типові питання.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: