дивись.info

Одна з найкритичніших вулиць Львова: коли розпочнеться реконструкція дороги на Курмановича

Одна з найкритичніших вулиць Львова: коли розпочнеться реконструкція дороги на Курмановича

У мерії Львова обіцяють наступного тижня розпочати ремонт вулиці Курмановича.

Початок ремонту вул. Курмановича є одним з пріоритетних завдань міста на цей рік. Як повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, вже з наступного тижня розпочнеться ремонт вул. Курмановича. Вартість робіт 71,5 млн. грн.

Читайте також: Активісти показали, як виглядає одна з найкритичніших вулиць Львова (відео)

«Дозвіл на проведення робіт є. Зараз подали документи в поліцію на перекриття вулиць, а в п’ятницю завозимо матеріали, вагончики, і у вівторок плануємо розпочати ремонтні роботи», — цитує прес-служба Львівської міськради заступницю міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірину Маруняк.

Ремонтні роботи виконуватиме ТзОВ «Онур» — переможець тендеру, з яким 2 жовтня департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР уклав угоду на проведення ремонту. Вартість робіт 71,5 мільйона гривень. Ремонтуватимуть вулицю Курмановича на ділянці від вулиці Д. Апостола до вулиці Пꞌясецького. Це близько 1 кілометр.

Читайте також: «Онур» капітально відремонтує одну з найкритичніших вулиць Львова

Згідно з проектом передбачено заміну дорожнього покриття, прокладання нових комунікацій, висадка зелених насаджень. Завершення ремонтних робіт передбачено у 2020 р.

Нагадаємо, також цього року заплановано розпочати ремонт вул. Д. Апостола.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.