дивись.info

Розробники в українському IT незадоволені зарплатами

Розробники в українському IT незадоволені зарплатами

Деякі співробітники у своїх скаргах згадували, що заявлена у вакансії зарплата не відповідає реальній.

Українські розробники в українських IT-компаніях найбільше скаржаться на неконкурентні зарплати, невелику кількість днів відпустки і відсутність медичної страховки.

Про це свідчать результати опитування, яке провело видання DOU для складання рейтингу роботодавців. Зазначається, що всього було зібрано близько 5 тисяч коментарів. Деякі розробники згадували, що заявлена у вакансії зарплата не відповідає реальній. Багато хто скаржився на непрозорий і нерегулярний процес перегляду виплат, а також – неоплачувані овертайми, повідомляють на сайті Уніан.

Також розробники скаржилися на невелику кількість днів відпустки та лікарняних, роботу в державні свята і відсутність можливості працювати віддалено. Крім того, невдоволення у них викликають відсутність медичної страховки й компенсації витрат на тренування у спортзалі. «Як такий соцпакет відсутній. Відпустка мізерно мала – 10 робочих днів. Оплачується лише 50% від зарплати під час відпустки», – наголошується в одній зі скарг. «Страховку – плати сам, англійська – плати сам, за всі групи, які організовують самі співробітники, у вигляді йоги, стретчингу – плати сам», – йдеться в ще одній скарзі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.