дивись.info

IT Arena запускає хакатон Hack the New World

IT Arena запускає хакатон Hack the New World

15−17 травня IT Arena організовує онлайн-хакатон Hack the New World, щоб знайти та застосовувати рішення, які допоможуть Львову пристосуватись до післякарантинного періоду.

«Рано чи пізно пандемія завершиться, а нам усім доведеться пристосовуватись до нового способу життя. Люди та бізнеси ще не зовсім готові до нових викликів, спричинених СOVID-19. IT Arena також може зовсім по-іншому виглядати у жовтні, але вже зараз ми хочемо знайти рішення, які допоможуть нашому місту пристосуватись до посткарантинного життя. IT Arena оголошує запуск онлайн-хакатону для того, аби знайти рішення для проблем економіки та суспільства, які були спричинені пандемією.

Хакатон Hack the New World — у пошуках усіх, в кого є ідеї та експертність, які можна використати у боротьбі з подоланням кризи. Ми дуже хочемо об’єднати талановитих інженерів, інноваторів, візіонерів, дизайнерів, щоб під час 48-годинного хакатону спільно розробити готові технологічні рішення для бізнесу нашого міста та публічного сектору. Зокрема, шукатимемо рішення у таких сферах: туристичний бізнес, індустрії гостинності та подій, рішення для транспорту, торгівля та освіта, розвиток спільноти мешканців Львова.

Досвідчені ментори, яких ти зустрінеш на хакатоні, допомагатимуть у роботі над твоїм рішенням і опісля, адже ціль для учасників та менторів — реальне рішення для міста, яке працює», — зазначають організатори.

Кого зацікавить хакатон?

  • програмістів з досвідом роботи в ІТ не менше 2-ох років
  • дизайнерів, готових до експериментів
  • стартаперів, які знають як робити ідеї реальністю
  • інноваторів, які вже мають ідею порятунку світу від COVID-19
  • менеджерів, які можуть в дуже короткі строки ефективно організувати команду

Обрані ідеї, які будуть створені та розроблені під час хакатону, можуть стати профінансованими інвесторами клубу Lviv Tech Angels.

Вартість реєстрації на участь у хакатоні — $ 15. Ці кошти будуть перераховані на благодійний проект United for health.

Реєстрація триває до 12.00, 14 травня.

Зареєструватись можна за посиланням

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.