дивись.info

Мінцифра запустила освітній серіал для вчителів (відео)

Мінцифра запустила освітній серіал для вчителів (відео)
Зображення ілюстративне

У середу, 15 липня 2020 року, Міністерство цифрової трансформації України спільно з АСБІС-Україна, Ліко-школою (Liko-school) та Майкрософт Україна презентувало освітній серіал для вчителів «Інтерактивне навчання: інструменти та технології для цікавих уроків».

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Зазначається, що в серіалі міститься 6 серій тривалістю 5-8 хвилин і в ньому йдеться про те, як організувати навчальний процес поза рамками звичайного шкільного класу. А також, як застосовувати онлайн інструменти, сучасні ґаджети та сучасні технології, наприклад, відеоконференц-зв’язок, інтерактивні панелі та сучасне програмне забезпечення.

Завдяки серіалу вчителі зможуть професійно розвиватися, застосовуючи в своїй роботі інтерактивний формат уроків, створювати та керувати онлайн-класами, автоматизувати розсилку і перевірку домашніх завдань.

Усе це дозволить якісно працювати дистанційно в умовах карантину,а також зробити навчання для учнів корисним та цікавим.

Під час презентації освітнього серіалу заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що майже 45% школярів проводять щодня онлайн до трьох годин на день, ще 50% витрачають на це понад чотири години. «Ґаджети — не вороги навчання. Це інструменти, які забезпечують креатив у освіті. Ми пропонуємо освіті та технологіям об’єднатися заради спільної великої мети – навчання талановитих, обдарованих та гіпер-діджиталізованих школярів», – наголосила Валерія Іонан.

Ведучий освітнього серіалу Денис Онікієнко – національний тренер Prestigio Solutions, провів більше 1000 тренінгів для вчителів із організації уроків за допомогою інтерактивних панелей та спеціалізованого програмного забезпечення.

Безкоштовно переглянути всі серії освітнього серіалу можна тут.