дивись.info

Фермерським господарствам виділять 67 мільйонів гривень на кредитування

Фермерським господарствам виділять 67 мільйонів гривень на кредитування
Подвір'я, на якому розташовується ферма

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства оголосило конкурс за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам».

Про це повідомила пресслужба відомства.

Згідно з повідомленням, Мінекономіки відкрило конкурс за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам», яка реалізується через Український державний фонд підтримки фермерських господарств.

За цим напрямом у 2020 році передбачено спрямувати 67 млн грн зі спеціального фонду держбюджету.

«Переможці конкурсу отримують фінансову підтримку на поворотній основі у розмірі, що не перевищує 500 тис. грн на одне фермерське господарство, із забезпеченням зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до 5 років», – сказано у повідомленні.

Читайте також: Вихід із карантину: хто найбільше постраждав через простій і як це позначилось на бізнесі

У пресслужбі додали, що до участі в конкурсі допускаються всі фермерські господарства, крім тих, які мають заборгованість перед Укрдержфондом та його регіональними відділеннями, яких визнано банкрутами, щодо яких порушено справу про банкрутство, а також які перебувають у стадії ліквідації. Претендувати на кошти за програмою також не можуть фермерські господарства, у яких виявлено факти незаконного одержання чи нецільового використання бюджетних коштів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.