• USD: 32.18
  • EUR: 33.80

Мінцифри планує забезпечити швидким інтернетом 95% українців

Мінцифри планує забезпечити швидким інтернетом 95% українців
Зображення ілюстративне, з вільних джерел

Міністерство цифрової трансформації планує зробити доступним якісний високошвидкісний інтернет для 95% населення країни, і особливу увагу в цьому контексті буде приділено підключенню до мережі об’єктів соціальної інфраструктури.

Про це повідомив заступник міністра цифрової трансформації з розвитку цифрової інфраструктури Олександр Шелест під час брифінгу в четвер, 30 липня.

«Наша мета – все-таки забезпечити доступність для 95% населення. План, який це передбачає, заснований в першу чергу на підключенні об’єктів соціальної інфраструктури, таких як школи, дитячі садки і так далі», – сказав він. Шелест не уточнив, в які терміни повинен бути реалізований цей план. Заступник міністра також повідомив, що Мінцифри в найближчі роки планує підключити всі об’єкти соціальної інфраструктури до високошвидкісного інтернету. Крім цього, за словами Шелеста, особливу увагу буде приділено розвитку оптичного інтернету в сільській місцевості.

Згідно з дослідженням Міністерства цифрової трансформації, 452 лікарні в Україні (25,74% від всіх лікарень в країні) не підключені до інтернет-зв’язку. Згідно з іншими дослідженнями Мінцифри, близько 92% українських бібліотек і 40% шкіл не мають підключення до якісного інтернету. Згідно з даними Держстату, 70,1% населення України (понад 26,9 млн осіб) в 2019 році користувалися послугами інтернету, з яких понад 77% користувалися інтернетом не рідше, ніж один раз на день.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: