дивись.info

У Львові вперше пройде триденний фестиваль імпровізацій

У Львові вперше пройде триденний фестиваль імпровізацій

У Палаці Гната Хоткевича відбудеться перший офлайн фестиваль миттєвого мистецтва.

Щодня протягом трьох днів, з 14 по 16 серпня, на великій сцені Палацу досвідчені митці та мисткині будуть говорити про імпровізацію та практикувати її, інформує пресслужба Львівської міськради.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Фестиваль миттєвого мистецтва — мультижанрова подія, оскільки імпровізації відбуватимуться в п`яти напрямках — це театр, танець, музика, література, візуальне мистецтво. Організатори дійства розділили програму фестивалю на денну частину та вечірню: до денних подій віднесені лекції та майстер-класи з імпровізації, а увечері на глядачів очікують яскраві перформанси від відомих майстрів імпровізації у своєму ремеслі. Хедлайнерами вечірніх програм будуть колективи «Contemporary dance space & friends», «Гравіцапа», «Ma3gum», а також такі відомі виконавці, як Марк Токар та Олександр Пилипенко. Дізнатися деталі про фестиваль та зареєструватись на одну із події можна на сайті Палацу Гната Хоткевича.

Читайте також: У Тартаківському палаці розпочинається туристичний сезон

Фестиваль покликаний надати глядачам можливість поринути в простір особистої свободи та творити у середовищі вільних творчих особистостей та ідей.

«Фестиваль миттєвого мистецтва — це про взаємодію між митцями та глядачами, які не просто споглядають дійство, а беруть в ньому участь, безпосередньо знаходяться на сцені та можуть творити разом з професіоналами. Тому ми закликаємо дати собі дозвіл бути вільними у вираженні творчого потенціалу», — зазначає авторка ідеї фестивалю та його координаторка Діана Ігнатенко.

Організатори фестивалю просять звернути увагу, що кількість місць під час фестивалю буде скорочена, у зв`язку із загрозою поширення коронавірусної інфекції. Участь можлива лише за наявності маски, дезінфекції рук та проходження температурного скринінгу на вході у Палац Гната Хоткевича.

Деталі – у Facebook за посиланням.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.