дивись.info

ZAXIDFEST остаточно скасували через пандемію

ZAXIDFEST остаточно скасували через пандемію

Цього року фестиваль Захід, який перенесли на 4-6 вересня, остаточно скасували через заборону проведення масових культурних заходів у зв’язку з карантинними обмеженнями.

Як повідомили організатори фестивалю, відповідне рішення ухвалила Львівська районна комісія ТЕБ і НС.

«До останнього моменту район, в якому ми планували проводити фестиваль, був в зеленій зоні. На жаль, все виглядає так, що адаптивний карантин адаптований під друзів тих, хто приймає рішення, а не під всіх.

Читайте також: Літо без фестивалів: як пандемія вплинула на проведення культурних заходів

Правила гри не однакові. Можливо, це пов’язано з громадянською позицією організаторів. Ми вважаємо рішення влади несправедливим та незгодні з ним. Це вибіркове застосування законів», – йдеться у зверненні.

View this post on Instagram

Фестивальна спільното, ми боролись до останнього. На жаль районна влада забороняє проводити Zaxidfest 4-6 вересня. Не зважаючи на те, що все літо всі великі міста мільйонники мають масу концертів, масових зібрань, мітингів, з’їздів та фестивалів. До останнього моменту район, в якому ми планували проводити фестиваль був в зеленій зоні. На жаль, все виглядає так, що адаптивний карантин адаптований під друзів тих, хто приймає рішення, а не під всіх. Правила гри не однакові для всіх. Можливо це пов'язано з громадянською позицією організаторів. Ми вважаємо це рішення влади несправедливим та незгодні з ним. Це вибіркове застосування законів. На жаль, часу апелювати та оскаржувати вже немає. Ми не зможемо забезпечити нормальне функціонування фестивалю без поліції, медиків та пожежників, які не можуть працювати без дозволу влади. Ми не є адептами секти, яка заперечує існування covid-19, також ми не хотіли банкету під час чуми. Ми за чіткі, прозорі і зрозумілі правила, однакові для всіх організаторів для проведення івентів. Нагадаємо, рішенням уряду масові заходи були дозволені з дотриманням карантинних вимог, а рішення про заборону ми отримали лише сьогодні. Коли ми планували фестиваль в вересні, на території району діяла зелена зона, що дозволяло нам планувати та проводити фестиваль з дотриманням всіх карантинних обмежень, дбаючи за вашу безпеку. Враховуючи всі ризики і намір влади закривати фестиваль силовим способом, ми прийняли рішення не проводити фестиваль 4-6 вересня 2020 року. Зараз ми можемо тільки спостерігати, як концерти, свята міст і інші масові заходи продовжуть проводити в інших містах України і вплинути на це ми не зможемо. Сказати, що ми розчаровані не можемо – ми знищені. Але ми повернемось. Гучно. Обовязково. Клубний і фестивальний дух не можна перемогти папірцями чиновників! Дякуємо вам, нашій фестивальній сім’ї за підтримку та за те, що залишаєтесь з нами. Zaxidfest в повному форматі відбудеться 26-28 червня 2021 року. Всі раніше куплені квитки будуть дійсні на фестиваль 2021 року. Перелік артистів та деталі ми оголосимо незабаром на ресурсах фестивалю.

A post shared by Zaxidfest (@zaxidfest_official) on

Наступний фестиваль відбудеться 26-28 червня 2021 року у селі Родатичах Городоцького району, квитки, куплені відвідувачами, залишаться дійсними або ж їх можна буде обміняти.

Довідка

ZAXIDFEST — український музичний фестиваль, започаткований 2009 року і щорічно проходить на Львівщині. Перший захід відбувся у селі Звенигороді, наступний — у Старому селі, а з 2011 року проходить у селі Родатичах Городоцького району.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.