дивись.info

Національний банк розробив мобільний застосунок для опитувань бізнесу

Національний банк розробив мобільний застосунок для опитувань бізнесу
Фото ілюстративне.

Національний банк розробив мобільний застосунок для онлайн-опитувань підприємств.

Про це повідомляє пресслужба регулятора.

«Застосунок використовуватиметься як додатковий інструмент опитування підприємств на додачу до традиційного анкетування через офіційний сайт Національного банку. Водночас він забезпечить оптимізацію збору інформації, залучення більшої кількості респондентів та спрощення їх доступу до важливої інформації щодо курсу валют, ключової ставки, анонсів важливих подій тощо. У подальшому планується розширювати функціонал застосунку, а також використовувати цю сучасну технологію для інших видів опитувань», – ідеться в повідомленні.

Основний функціонал мобільного додатку:

  • зручне онлайн анкетування підприємств;
  • використовуватиметься для отримання інформації від респондентів і обрахунку індексу очікувань ділової активності (ІОДА), який НБУ публікує на щомісячній основі.

Окрім цього, існують додаткові функції розділ з основними макроекономічними та фінансовими показниками, який оновлюється в автоматичному режимі з офіційної сторінки Національного банку через АРІ; розділ з аналітичною інформацією щодо ІОДА у вигляді таблиць та графіків; розділ з історією відповідей респондента за попередні півроку; можливість зворотного зв’язку.

Додаток уже доступний для завантаження на майданчиках Google Play та Apple Store.

Нагадаємо, в липні, в Міністерстві юстиції презентовано мобільний застосунок «Безоплатна правова допомога», завдяки якому українці зможуть консультуватись із провідними фахівцями в режимі реального часу.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.