дивись.info

Львівським IT-компаніям допоможуть вийти на глобальні ринки

Львівським IT-компаніям допоможуть вийти на глобальні ринки

Львівський ІТ Кластер оголошує запуск нової ініціативи Lviv Tech Marketplace за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Ініціатива має на меті промоцію ІТ-індустрії регіону та допомогу малим та середнім ІТ-компаніям з виходом на глобальні ринки.

Про це йдеться на сайті ІТ Кластеру.

Нова ініціатива Кластеру Lviv Tech Marketplace матиме вигляд платформи з найбільш актуальною інформацією про ІТ-компанії Львова та регіону. Ініціатива допомагатиме львівським та українським ІТ-компаніям виводити на ринок їхні сервіси, просувати себе на міжнародному ринку, незалежно конкурувати та презентувати свої сервіси потенційним клієнтам через профайл на платформі. Метою проекту є промоція Львова та західного регіону через одну із його сильних сторін – потужну та зростаючу місцеву ІТ-індустрію.

«Lviv Tech Marketplace – ініціатива, яка має познайомити світ із успішним Львовом:

розвиненою індустрією технологій, неймовірними розробками та інноваціями, висококваліфікованими та талановитими ІТ-спеціалістами, швидко зростаючим людським потенціалом. А з іншого боку також допомогти як малим і середнім, так і великим компаніям. Згідно з дослідженням IT Research 4.0 – станом на 2019 рік у Львові діяло 461 ІТ-компанії, 54,3% з яких – малі та середні за розміром» – коментує Степан Веселовський, СЕО, Львівський ІТ Кластер.

Ініціативу розпочнуть із створення функціональної платформи. Львівський ІТ Кластер спільно з Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» планують оголошення тендеру на розробку платформи ініціативи на початку вересня.

Учасники тендеру повинні будуть надати авторське бачення, яке включатиме вибір технології, на основі якої буде створений продукт, загальну концепцію побудови архітектури, бачення дизайну (передбачається створення мокапів), бачення можливості масштабування системи у майбутньому.

Аплікантів оцінюватимуть на основі ефективності обраного програмного підходу до розробки, креативного бріфу реалізації проекту, портфоліо компанії та наявності досвіду у підготовці та реалізації подібних проектів. Перевага для участі у тендері надаватиметься компаніям учасникам Кластеру. Переможця тендеру буде оголошено у жовтні. Для детальнішої інформації про участь у тендері просимо звертатися на ел. пошту [email protected]

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.