Оновили: У Офісі Президента прокоментували новий формат Ukraine NOW (відео)

tmamtoatm

Об’єднаний бренд Ukraine NOW для презентації України на міжнародній арені не змінюватимуть. Лише оновили комунікаційну стратегію.

Таку відповідь на інформаційний запит отримав Telegraf.design від Офісу Президента України.

Зазначається, що відео Ukraine NOW, яке з’явилося у День Незалежності України, 24 серпня, на сайті Офісу Президента, називають перезапуском бренду.

У відомстві пояснюють, що робота над брендом України не проводилася упродовж року через ліквідацію Міністерства інформаційної політики та пандемію коронавірусу. Тому оновлення комунікаційної стратегії бренду та розробку проєктів, які працюватимуть у нових умовах, називають перезапуском.

Тож Офіс Президента й уряд не змінюють розроблений агенцією Banda бренд. Вони й надалі обіцяють використовувати «графічні елементи, створені попереднім урядом, заради впізнаваності країни.

Нагадуємо, що «Ukraine now» – це наймасштабніша міжнародна маркетингова кампанія українського уряду, яка стартує 2018 року. Мета —сформувати бренд України у світі, залучити в країну інвестиції та покращити туристичний потенціал.

попередній формат бренду Ukrain NOW

У департаменті також пообіцяли продовжити використання «графічних елементів, створених попереднім Урядом, заради впізнаваності країни, покращення її іміджу, боротьби з дезінформацією, зміни наративу саможертовності всередині країни на самосприйняття суспільством себе як держави успіху та досягнень».

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: