дивись.info

Настільний теніс, мультиварки та холодильник: Мін’юст покращив умови у СІЗО

Настільний теніс, мультиварки та холодильник: Мін’юст покращив умови у СІЗО

Міністерство юстиції змінило правила внутрішнього розпорядку слідчих ізоляторів та дозволило ув’язненим користуватися деякою технікою. А також переглянули перелік продуктів, які можна надсилати у СІЗО чи в’язниці.

Про це повідомляють на сайті Міністерства юстиції.

«Переглянуто переліки продуктів харчування, предметів першої необхідності, інших речей та предметів, які ув’язнені та засуджені можуть отримувати в посилках (передачах) та бандеролях, купувати в крамницях слідчих ізоляторів, установах виконання покарань та зберігати при собі.

У слідчих ізоляторах особам, узятим під варту, та засудженим, які тримаються в камерах, дозволено користуватися холодильниками з загальним об’ємом до 280 літрів, а в установах виконання покарань – мультиварками».

У прогулянкових двориках установ виконання покарань та слідчих ізоляторів дозволено встановлювати столи для гри в настільний теніс, велотренажери, кардіотренажери, силові тренажери. Для неповнолітніх осіб у прогулянкових двориках рекомендовано додатково обладнувати майданчики для гри у міні-футбол, баскетбол, волейбол тощо.

З метою фіксації у осіб, узятих під варту, медичним працівникам надано право проносити з собою на територію слідчих ізоляторів та установ виконання покарань портативні відеореєстратори.

Читайте також: Сертифікати на платні камери в СІЗО: навіщо Мін’юст так «жартує»

Адвокатам або іншим фахівцям у галузі права дозволено проносити портативні комп’ютери та портативні пристрої для друку, необхідні їм для здійснення повноважень, визначених законодавством.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.