дивись.info

Держпродспоживслужба готує онлайн-платформу для скарг споживачів

Держпродспоживслужба готує онлайн-платформу для скарг споживачів

У Державній службі з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів готуються чотири масштабні проєкти з цифровізації.

Як повідомляє пресслужба відомства, йдеться про розробку онлайн-платформи для подання та відслідковування скарг споживачів.

Серед інших проєктів – оцифрування електронного реєстру потужностей операторів ринку, запровадження електронних ветеринарних сертифікатів, цифровізація фітосанітарних послуг та процесів.

«Розробка онлайн-платформи для подання та відслідковування скарг споживачів. Цей інструмент дозволить споживачам оперативно подавати звернення та отримувати інформацію щодо їх розгляду, а Держпродспоживслужбі – оцифрувати та значно підвищити ефективність процесів роботи зі зверненнями та скаргами споживачів», – вказано у повідомленні.

Нагадаємо, наприкінці серпня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час зустрічі з представниками бізнесу заявив, що в уряді відмовилися від ідеї реорганізації Держпродспоживслужби. Водночас в Україні з’явиться новий окремий санітарно-епідемічний орган.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.