дивись.info

Хто з чинних львівських депутатів знову бере участь у виборчих перегонах

Хто з чинних львівських депутатів знову бере участь у виборчих перегонах

Громадянська мережа «ОПОРА» у межах проекту «Атестація депутатів місцевих рад» розглянула чи є в нових списках львівських партій чинні обранці та дослідили особливості їх висування на перших місцевих виборах, що відбудуться вже 25 жовтня.

29 вересня сплинув крайній термін реєстрування висуванців у депутати місцевих рад.

За інформацією, отриманою з офіційних джерел, до Львівської міської ТВК з відповідними поданнями звернулося 19 політичних партій:

«Батьківщина», «ГОЛОС», «Громадянська позиція», «Європейська Солідарність», «За Майбутнє», «Ідея нації», Конгрес Українських Націоналістів, «Народний Рух України», «НАШ КРАЙ», «Самопоміч», «Опозиційна платформа – За життя», «Сила і Честь», «Слуга народу», «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка», «Українська Галицька Партія», Українська республіканська партія, «Духовна Україна», «Свобода», «ВАРТА».

Серед кандидатів налічують ті, хто починає політичну кар’єру, проте є чинних обранців Львівської міської ради.

Продовжити свою діяльність у якості представника депутатського корпусу Львова заявили 51 з 64 депутатів VII скликання (2015-2020 роки). 10 з яких представляли інтереси територіальної громади у раді VI скликання (2010-2015 роки): Петро Адамик, Валерій Веремчук, Іван Гринда, Роман Грицевич, Андріян Гутник, Любов Давидович, Андрій Карбовник, Андрій Рікота, Іван Рудницький, Роман Федишин.

Окрім того, частина депутатів вели свою депутатську діяльність у раді ще з IV скликання (2002 – 2006). Серед таких Роман Грицевич та Роман Федишин, які мають наміри продовжити свою безперервну 18-річну депутатську діяльність у раді ще на 5 років, а ще троє їх колег – Петро Адамик, Валерій Веремчук та Іван Гринда наздоганяють їх зі стажем депутатської роботи у 14 років.

Серед чинних депутатів, які не балотуються до міської ради 6 представників фракції «Об’єднання «Самопоміч», 2 від фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність», ще 2 представників «Громадянської позиції», та по 1 представнику від фракцій «Всеукраїнське об’єднання «Свобода», Громадський рух «Народний контроль», Українська Галицька Партія.

Однак варто зазначити, що прізвища Тараса Чолія, Григорія Козловського, Віталія Свіщова виборці зможуть знайти у бюлетенях з переліком кандидатів до Львівської обласної ради. А от Віталій Свінціцький публічно заявив про те, що кандидувати не буде.

36 депутатів діючого скликання зберегли свою «партійну ідентичність» з попередньої кампанії та на виборах 2020 року є включеними до списків тих самих політичних сил.

Ще у 15 кандидатів змінився суб’єкт висування у порівнянні до 2015 року.

Нагадаємо, що вибори до Львівської міської ради мають відбутися 25 жовтня.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.