дивись.info

Скільки українців не підтримують «ВЕЗ» Донецької та Луганської областей, – опитування

Скільки українців не підтримують «ВЕЗ» Донецької та Луганської областей, – опитування

45% українців не підтримують надання статусу «вільної економічної зони» Донецькій та Луганській областях, тоді як підтримують цю ініціативу 33,5%.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології 17-19 жовтня щодо ініційованого президентом на 25 жовтня загальнонаціонального опитування, інформує Fixygen.

При цьому на заході країни підтримують таку ініціативу 27,1% опитаних, не підтримує 53,1%, в центрі – 28,1% і 50,8% відповідно, на півдні – 37,1% і 32,7% відповідно, на сході, в тому числі на Донбасі, 45,8% підтримують, 35,5% – ні.

Читайте також: Що таке вільна економічна зона на Донбасі і навіщо про неї запитувати

Серед виборців партії «Слуга народу» таку ініціативу підтримують 19,8% опитаних, 50,6% не підтримують, серед виборців партії «Європейська солідарність» – 11,3% і 79,6% відповідно. Серед виборців партії «Опозиційна платформа – За життя» 68,2% підтримують, 17,6% не підтримують, серед виборців партії «Батьківщина» – 40,7% і 50,2% відповідно.

Опитування проводилося методом CATI (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна для населення у віці 18 років і старше. До вибірки не включаються території, які тимчасово контролюються владою України – АР Крим, окремі райони Донецької і Луганської областей.

В ході опитування проведено 505 інтерв’ю.

Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і без урахування дизайн-ефекту) не перевищує 4,5% для показників, близьких до 50%, і 2,7% для показників близьких до 10%.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.