• USD: 41.60
  • EUR: 40.80

Актуальні теми:

Підтримати

Скільки податків недоплатили кінотеатри й готелі через карантин, - ДПС

Скільки податків недоплатили кінотеатри й готелі через карантин, - ДПС
Фото ілюстративне, з відкритих джерел

Під час весняного жорсткого карантину в Україні кінотеатри, туристичні агенції та готелі різко скоротили податкові відрахування до державного й місцевих бюджетів.

Про це повідомили в Податковій на запит Економічної правди.

За даними ДПС, в березні-вересні 2020 року кінотеатри скоротили податкові відрахування більш ніж удвічі порівняно з аналогічним періодом попереднього року.

Всього за 6 карантинних місяців вони заплатили 47,6 мільйона гривень.

Кінотеатри

У Податковій зазначають, що навіть після відновлення роботи кінотеатрів вони продовжують платити набагато менше податків, ніж до початку карантину.

Інфоргафіка: ДПС

У липні-вересні поточного року представники цього бізнесу сплатили до бюджетів усіх рівнів 15,8 млн грн відрахувань, що майже дорівнює сумі перерахованих коштів тільки за один липень минулого року — 17,2 млн гривень.

Туристична сфера

Істотно знизилися податкові відрахування також від туристичних агентів і операторів. У березні-вересні 2020 року відрахування від цього бізнесу впали на 49% проти минулого року.

Інфографіка: ДПС

В абсолютних числах падіння податкових надходжень склало в загальному 210,6 млн гривень.

Готелі

Скоротилися доходи і в готельній сфері. За шість карантинних місяців українські готелі і заклади, які надають послуги з розміщення, сплатили податків на більш ніж півмільярда гривень менше, ніж у березні-вересні 2019 року.

Найбільш стрімким падіння надходжень від цієї галузі було в квітні — майже втричі проти аналогічного місяця минулого року.

Інфографіка: ДПС

Вже з липня готелі поступово збільшують відрахування до бюджетів, проте вони все ще значно менші порівняно з докарантінним періодом, кажуть в ДПС.

Читайте також: Вихід з карантину: хто найбільше постраждав через простій і як це позначилося на бізнесі

Нагадаємо, на вчорашньому засіданні Кабміну, 28 жовтня, ухвалили рішення стосовно продовження режиму надзвичайної ситуації до 31 грудня 2020 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: