дивись.info

У Мінцифри повідомили, коли в Україні запрацює Дія.City

У Мінцифри повідомили, коли в Україні запрацює Дія.City

Віртуальна бізнес-країна зі спеціальним правовим режимом для ІТ-компаній Дія.City запрацює у першій половині 2021 року.

Про це повідомив віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у інтерв’ю НВ, повідомляє пресслужба Мінцифри в Телеграмі.

«Наша амбітна мета — перше півріччя 2021 року, коли проєкт Дія.City запрацює, і будуть перші резиденти. Я вірю, що це прискорить у геометричній прогресії розвиток ІТ та креативної індустрії, а потім ми це масштабуємо на всю країну. Тобто глобальна наша мета — це зміна податкової системи в усій країні», – заявив Федоров.

Дія.City — це спеціальний правовий режим для IT-компаній. У Верховній Раді вже зареєстровано законопроєкти, що дозволять запустити Дія.City.

За словами Михайла Федорова, Дія.City – це пілот для перезапуску всієї економіки України. За кілька років, після переведення усіх державних послуг в онлайн, таку податкову модель можна буде адаптувати на всю країну.

Зокрема, за 5 років Дія.City дозволить збільшити об’єм ринку IT вдвічі — до $11,8 млрд, а кількість робочих місць до 450 тисяч.

Серед основних критеріїв вступу до Дія.City:

  • компанії мають належати за видом економічної діяльності до IT і креативної індустрії;
  • штат компанії повинен налічувати мінімум дев’ять співробітників;
  • середня заробітна плата має становити 1200 євро.

Довідка

Дія.City – це одні з найкращих умов для ведення IT-бізнесу та креативної індустрії у світі. Проєкт лібералізує трудові відносини та запровадить вигідні умови оподаткування. Також структура компаній та система сплати податків дозволить залучати більше інвестицій та виходити на міжнародні ринки.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.