• USD: 32.18
  • EUR: 33.75

33-річна Ольга Манько стала новим керівником стадіону «Арена Львів»: що відомо

33-річна Ольга Манько стала новим керівником стадіону «Арена Львів»: що відомо
ФОТО: ОЛЬГА МАНЬКО, КИЇВЗЕЛЕНБУД

Сьогодні, 1 грудня, державне підприємство «Арена Львів» отримало нову очільницю.  Нею стала 33-річна Ольга Манько.

Сьогодні, 1 грудня, державне підприємство «Арена Львів» отримало нову очільницю.  Нею стала 33-річна Ольга Манько. Про це пише пресслужба ЛОДА.

Ольга Манько навчалась у Київському університеті імені Тараса Шевченка та Національній академії державного управління при Президентові України. Впродовж останніх років очолювала концерн «Медіа управління» та керувала Всеукраїнським центром фізичного здоров‘я населення «Спорт для всіх».

«Арена Львів є надзвичайно важливим інфраструктурним об‘єктом. Цей стадіон має великий потенціал, однак є ряд нагальних питань, які не вдається вирішити ще з Євро-2012. Переконаний, що Ользі Іванівні буде під силу належно розібратись з ними та вивести роботу стадіону на якісно новий рівень», — зазначив у повідомленні заступник Міністра молоді та спорту Сергій Симонов.

Напередодні також відбулась зустріч з головою Львівської ОДА Максимом Козицьким, де Ольга поділилась своїм баченням щодо розвитку «Арени Львів». Найближчим часом його також буде презентовано широкому загалу.

Нагадаємо, з липня 2018 року «Арену Львів» очолював заслужений працівник фізичної культури та спорт України Юрій Майборода.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: