дивись.info

Українським військовим передали нову радіолокаційну станцію

Українським військовим передали нову радіолокаційну станцію

Українським військовим передали нову радіолокаційну станцію 35Д6М. Завдяки їй можливо працювати майже у будь-яких кліматичних умовах та в гірській місцевості.

Про це повідомляє пресслужба Укроборонпрому.

«Казенне підприємства «НВК «Іскра», що входить до складу ДК «Укроборонпром», передало військовим нову радіолокаційну станцію 35Д6М, виготовлену в рамках державного замовлення 2020 року», — сказано у повідомленні.

Там підкреслюють, що сімейство радарів 35Д6 вже значний період часу використовується в ЗСУ та має позитивний досвід експлуатації.

РЛС 35Д6М — це сучасна радіолокаційна станція зі збільшеною дальністю дії, покращеними параметрами траєкторної обробки, розширеними функціональними можливостями за рахунок сучасних програмних рішень.

«Також ця РЛС може похизуватись здатністю працювати майже у будь-яких кліматичних умовах та у гірській місцевості. Радар може додатково комплектуватись виносними робочими місцями — це дозволяє управляти станцією у повному обсязі на відстані до 300 метрів. РЛС може також опціонально комплектуватись обладнанням для взаємодії безпосередньо із зенітно-ракетними комплексами», — йдеться у повідомленні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.