дивись.info

Місія МВФ почала роботу в Україні в онлайн-форматі

Місія МВФ почала роботу в Україні в онлайн-форматі
Фото: відкриті джерела (ілюстративне)

У вівторок, 22 грудня, Місія Міжнародного валютного фонду розпочала роботу в Україні для перегляду угоди співпраці stand-by.

Як повідомив голова Нацбанку Кирило Шевченко у Facebook, у зв’язку з пандемією COVID-19, місія працюватиме у форматі онлайн-зв’язку.

«Щойно місія МВФ розпочала свою роботу в Україні для перегляду угоди співпраці stand-by. Через COVID-19 місія працюватиме у форматі онлайн-зв’язку. Спільно з колегами з Офісу президента та Кабінету міністрів сьогодні обговорюємо основні економічні події з часу затвердження програми МВФ у червні та ключові питання її першого перегляду», – написав Шевченко.

За його словами, НБУ «продовжує обраний курс на режим інфляційного таргетування, гнучкий валютний курс, покращення корпоративного управління та зниження рівня непрацюючих кредитів».

«До роботи з місією МВФ ми готові. Плануємо цього тижня ряд зустрічей з експертами МВФ. Робота місії продовжиться також у січні 2021 року. Співпраця з МВФ – це беззаперечна основа для підтримки стабільності нашої країни у складні часи пандемії. Реалізація програми stand-by дасть змогу забезпечувати макроекономічну стабільність, необхідну для впевненого та безперервного відновлення української економіки», – додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що місія Міжнародного валютного фонду з першого перегляду програми Stand-by розпочнеться до новорічних свят – 21-23 грудня.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.