дивись.info

У вільному доступі з’явились ілюстрації до «Божественної комедії», яким понад 400 років

У вільному доступі з’явились ілюстрації до «Божественної комедії», яким понад 400 років

Італійська галерея виклала у вільний доступ ілюстрації до «Божественної комедії» Данте Аліг’єрі через 435 років після їхнього створення.

Про це повідомляє The Guardian.

Так, Італійська Галерея Уффіці виклала у вільний доступ 88 ілюстрацій філософсько-фантастичної поеми. Намалював їх середньовічний майстер Федеріко Цуккарі спеціально для твору. Із роботами можна ознайомитись тут.

Зазначається, що художник створив ілюстрації у період між 1586-1588 роками. 28 з них зображують пекло, 49 — чистилище та 11 — рай. До цього їх показували публіці лише в 1865 і 1993 роках. Малюнки опублікували на честь 700-річчя від дня смерті Данте.

Федеріко Цуккарі — італійський художник XVI століття, представник римської гілки маньєризму, себто течії в європейському мистецтві та архітектурі, що відобразила кризу гуманістичної культури Відродження. Характеризується втратою ренесансної гармонії між тілесним і духовним, природою та людиною, був головою Академії святого Луки. Через заздрість до таланту Караваджо не дозволив молодому художнику вступити до академії.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.