дивись.info

«Всеукраїнську школи онлайн» відвідало понад 2 мільйони користувачів

«Всеукраїнську школи онлайн» відвідало понад 2 мільйони користувачів
Фото ілюстративне. З відкритих джерел

За місяць роботи онлайн-платформи «Всеукраїнська школа онлайн» з моменту запуску  її відвідали понад 2 млн користувачів, які взаємодіяли з платформою майже 5 млн разів.

Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, передає пресслужба відомства.

За його словами, очікується, що статистика користування онлайн-платформою буде зростати.

Наразі на платформі зареєстровано 60 317 користувачів. З них:

  • школярів – 40 340 осіб;
  • вчителів – 16 509 осіб;
  • слухачів – 3 384 особи.

Щоб користуватись платформою, необхідно пройти безкоштовну реєстрацію. Для цього потрібно натиснути кнопку «Зареєструватися» на сайті платформи вгорі праворуч, заповнити реєстраційну форму і активувати обліковий запис за допомогою листа, який надійде на електронну пошту, вказану під час заповнення форми.

Реєстрація на платформі дає можливість записатися на навчальні курси, переглядати матеріали та слідкувати за своїми досягненнями. Після активації облікового запису можна обрати необхідні курси для навчання. Крім того, на особистій сторінці користувача можна знайти перелік курсів.

За цим посиланням можна переглянути відеоінструкції щодо реєстрації на сайті та використання платформи ВШО для організації дистанційного та змішаного навчання.

Платформа «Всеукраїнська школа онлайн» створена за ініціативи МОН та Мінцифри. ГC «Освіторія» розробила та реалізувала проєкт. Український інститут розвитку освіти (УІРО) забезпечує відповідність контенту державним стандартам освіти та здійснює методичний супровід.

Всеукраїнська школа онлайн – це сучасний онлайн-ресурс для змішаного та дистанційного навчання учнів 5-11 класів з матеріалами, що відповідають державній програмі.

На платформі розміщено уроки з 18 основних предметів, які побудовано за принципом мікронавчання. Вони складаються з відео, конспекту, тестів. Крім того, учні можуть відслідковувати навчальний прогрес.

Нагадаємо, у зв’язку з посиленням карантинних обмежень протягом 8-24 січня 2021 року учням заборонено відвідувати заклади загальної середньої освіти.

Дитячі садки та спеціальні заклади освіти працюють у звичайному режимі з дотриманням протиепідемічних заходів.

Заклади професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти отримали рекомендації щодо організації дистанційного навчання в цей період.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.