дивись.info

Наскільки скоротився український туристичний ринок минулого року

Наскільки скоротився український туристичний ринок минулого року
Фото ілюстративне з відкритих джерел

Ринок турагентів і туроператорів в Україні скоротився на 60-70% у пандемічному 2020 році, ситуацію пом’якшили відкриті кордони Туреччини та Єгипту, – про це пише ЕП посилаючись на коментар виконавчого директора Української асоціації туристичних агенцій Павла Григораша.

«За даними UNWTO туристичний потік у 2020 впав на 72% та відкинув галузь на рівень дев’яностих років. В Україні ситуацію дещо нівелювала відкриті та відносно доступні Туреччина та Єгипет. Але, тим не менше, за підсумками року обсяг продажів впав на 60-70%», – пояснює він.

Григораш також зазначив, що наразі складно оцінити кількість операторів, що працюють на ринку – це можна буде з’ясувати тоді, коли «буде можливість відновити повноцінну роботу».

В Асоціації мають позитивне бачення щодо розвитку галузі у 2021 році, адже країни поступово послаблюють вимоги до в’їзду, а вакцинація набуває дедалі більших масштабів.

«Так чи інакше, важливо почати відновлювати галузь вже з весни 2021 [року], адже ще один рік в такому режимі багатьом пережити буде дуже важко і це розуміють всі», – підсумував Григораш.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.