дивись.info

Ветеринар, яка запропонувала 50-відсоткову знижку російськомовним, видалила свій пост

Ветеринар, яка запропонувала 50-відсоткову знижку російськомовним, видалила свій пост
Фото з Fb.

Співробітниця Маріупольської ветеринарної клініки Галина Лекунова таки видалили свій пост з Фейсбуку, у якому пропонувала 50-відсоткову знижку тим, хто проситиме про обслуговування російською.

Жінку обурили норми закону про мову, які вступили у дію 16 січня, і передбачають, зокрема, що сфера обслуговування переходить на українську мову. Вона написала, що у клініці по парних числах кожного місяця при озвученні прохання обслуговувати російською знижка на всі види послуг 50%. Акція безстрокова.

Скріншот, “Новости Донбасса”

Вночі невідомі на фасаді клініки зробили написи українською з погрозами: «Ми слідкуємо за тобою», «Смерть ворогам», Останнє попередження».

У поліції повідомили, що відкрили кримінальне провадження за статтею «хуліганство».

Сам пост Галина Лекунова видалила. Натомість написала інший, з вибаченнями, але, як вона зазначила, не з тими, яких від неї очікували.

«Насамперед я щиро прошу вибачення у власників приміщення, яке я орендую. Це абсолютно мирні громадяни України, які не поділяють моїх поглядів, але їхньому майну завдано збитків з моєї вини. Я також прошу вибачення у свого колективу, який проти своєї волі потрапив під цей дикий шабаш», – написала жінка.

Читайте також: Українською, будь ласка, або Чому українська мова досі доводить своє право на існування

Нагадаємо, у Києві триває скандал чернез професорку Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова Євгенію Більченко, яку теж обурив закон про мову.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.