У Мінцифри розповіли, що змінили у законопроєкті про Дія City

мінцифри

Мінцифри хоче створити найзручніші умови для розвитку IT-сфери за допомогою спеціального правового режиму Дія City.

Про це повідомили у пресслужбі відомства.

На спільній робочій зустрічі Мінцифри та Комітету цифрової трансформації зі стейкхолдерами законопроектів про Дія City обговорили зміни та опрацювали зауваження, відгуки та пропозиції до проекту закону №4303.

«Мінцифри — не регулятор та не має наміру ним ставати. Більше того, ми ЗА дерегуляцію та саморегулівну організацію учасників ринку. ІТ — це простір для росту. Наше завдання як державного органу – гарантувати галузі такі умови, за яких цей ріст можливий. Деколи найкраще, що ми можемо зробити, — мінімізувати втручання», — розповів Олександр Борняков, заступник Міністра цифрової трансформації з питань розвитку ІТ-індустрії.

Що планують змінити у законопроекті №4303-д:

  • передбачається запровадження чіткого та широкого переліку дозволених у рамках Дія City видів діяльності — за виключенням діяльності дата-центрів;
  • при цьому до 10% доходів можна буде отримувати з інших сфер;
    крім того, буде скасовано оцінку плану реалізації стартап-проектів у разі надання їм статусу резидента Дія City;
  • буде зменшено кількість підстав для виключення зі спецрежиму, обмежено організацію резидентів в отриманні інформації щодо бізнесу, максимальний розмір внесків та їх цільове використання.

Розширення застосування ФОП на трудові відносини, як і раніше, визнано неможливим в умовах чинного законодавства, оскільки це суперечить трудовому законодавству України і може призвести до повної втрати прав співробітників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: