дивись.info

За 100 днів до ЗНО з математики бот розпочинає підготовку випускників до складання іспиту

За 100 днів до ЗНО з математики бот розпочинає підготовку випускників до складання іспиту

Уже четвертий рік поспіль Харківський національний економічний університет у партнерстві з українською ІТ-компанією SoftServe оголошують всеукраїнське змагання «ЗНО математика: BOT Challenge».

Бот має на меті спростити підготовку учнів до складання Зовнішнього незалежного оцінювання, дати можливість самостійно та безкоштовно повторити та структурувати здобуті протягом навчального процесу знання та заохотити позмагатись у вирішенні математичних задач за подарунки.

«Однією з цінностей та стратегічних цілей SoftServe є розвиток талантів. Це стосується не лише співробітників компанії, партнерів, а й тих, хто замислюється про майбутню кар’єру. Саме про останніх наш спільний з ХНЕУ ім. С. Кузнеця проект – ZNO Математика Bot Challenge, який допомагає талановитим школярам, випускникам шкіл та іншим абітурієнтам підготуватися до ЗНО з математики. Це потенційно хороші спеціалісти із бекграундом точних наук, які можуть стати частиною ІТ спільноти, а також великої команди SoftServe», – стверджує В’ячеслав Лаптєв, Educational Program Manager, SoftServe.

Інструмент не лише перевіряє, але й допомагає відпрацювати вирішення завдань у такому форматі, як це буде необхідно під час ЗНО. Проект втілений у чат-боті «HNEU_ZNO_math_bot» в месенджері Telegram.

«Ми прагнемо, щоб школярі не боялись складати математику, а навпаки, цікавились нею, та намагались вирішити якомога більше завдань. Розроблений нами чат-бот буде цілодобово перевіряти рішення і надавати бали – за які учасники отримають цінні призи від партнера челенджу – компанії SoftServe та найголовніше, зможуть систематизувати здобуті знання та вступити на бажаний факультет»,  – зазначив Максим Серпухов, засновник руху ZNO BOT Challenge, радник ректора ХНЕУ імені Семена Кузнеця.

Учні 9-11 класів, випускники шкіл, які готуються до складання зовнішнього незалежного оцінювання можуть зареєструватись як учасники чемпіонату, розв’язувати завдання та отримувати бали. Вирішальними будуть результати турнірної таблиці станом на 17.00, 20 травня 2021 року. Перші 3 учасники – переможці, з найбільшою кількістю балів отримають планшети Apple iPad від компанії SoftServe, а найактивнішим компанія подарує брендовані сувеніри.

У 2020 році у ZNO Chat Bot Challenge взяли участь понад 14 тисяч учнів з усієї України, які розв’язали майже 270 тисяч завдань. Участь у чемпіонаті є безкоштовною.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.