дивись.info

Мінкульт запустив сайт Лесі Українки до ювілею письменниці

Мінкульт запустив сайт Лесі Українки до ювілею письменниці

10 лютого Міністерство культури та інформаційної політики України запустило сайт та мистецький проєкт «Леся Українка: 150 імен».

Про це повідомляє YOURART.

Сайт буде містити інформацію про заходи з нагоди 150-річчя від дня народження поетеси та письменниці. Усі події проходять під егідою міністерства та Державного агентства з питань мистецтв та мистецької освіти.

«Наразі на сайті розміщена інформація про офіційне відкриття мистецького проєкту «Леся Українка. 150 імен» з нагоди ювілейного року Лариси Петрівни Косач-Квітки. Захід відбудеться у день народження поетеси 25 лютого в Українському домі й включатиме: експозицію, перформанс, змістовні дискусії на Радіо Леся та Косач Talks, а також презентацію першого повного нецензурованого видання творів Лесі Українки у 14 томах. Подію, яка стане справжнім культурно-медійним епіцентром, можна буде відвідати з дотриманням карантинних обмежень 25 лютого за запрошеннями, а з 26 лютого до 8 березня — вхід безплатний», — ідеться в повідомленні.

21 січня 2021 року Національний банк України до дня народження Лесі Українки випустив срібну банкноту. А 29 січня президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення ювілею письменниці на державному рівні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.