дивись.info

Завтра у Першому театрі відбудеться День «живих афіш»

Завтра у Першому театрі відбудеться День «живих афіш»

Цього року Перший театр святкує 100 років з дня відкриття. У рамках ювілею завтра, 17 березня, з 12.00 до 14.00 год. відбудеться День «живих афіш», – про це повідомляють у пресслужбі ЛМР.

У вітрині театру будуть з’являтися «живі афіші» вистав, що входять до програми Цілодобового театрального марафону. А саме: «Король олень» (реж. Лариса Діденко), «Оскар» (реж. заслужений діяч мистецтв України Олексій Кравчук), «Джплапіта» (реж. Артем Вусик), «О 8 вечорі на Ковчезі» (реж. Юрій Мисак), «Крила ангела» (реж. заслужена артистка України Олена Крилова), «Два джентльмени з Верони» (реж. Ігор Задніпряний). Кожен бажаючий матиме змогу побачити персонажів улюблених вистав на відстані витягнутої руки.

Відвідувачів запевняють, що усі заходи і події в театрі відбувають з дотриманням правил та вимог, встановлених у період пандемії Covid-19.

Нагадаємо, Перший академічний український театр для дітей та юнацтва заснований у березні 1920 року у Харкові як «Театр казки». Офіційне відкриття театру відбулося 21 березня 1921 року. Так було започатковано новий вид театрального мистецтва, який не мав аналогів у світовій практиці – театр для наймолодших глядачів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.