дивись.info

У «Дії» з’явиться нова функція

У «Дії» з’явиться нова функція

Команда Міністерства цифрової трансформації презентувала нову функцію статистичного QR-коду.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

«Незабаром початок туристичного сезону та команда Міністерства цифрової трансформації презентує на порталі Дія нову функцію Статичний QR, яка допоможе представникам із різних сфер бізнесу, у тому числі готельного, та їхнім клієнтам прискорити процес передачі документів», — повідомив керівник з розвитку електронних послуг у Мінцифри Мстислав Банік.

Завдяки нововведенню туристам буде набагато простіше передавати документи, адже цей інструмент зможе швидко відтворювати копії потрібних документів для організацій.

Для цього компанії потрібно зареєструватись на порталі Дія та створити унікальний код. Потім відвідувачі зможуть поділитися своїми особистими паперами.

«Наприклад, при заселенні в готель користувач зможе відкрити сканер у себе в Дії, навести на QR-код, який компанія розмістить у себе на ресепшені, потім, відсканувавши цей QR-код, на смартфоні користувача в Дії з’явиться запит на надання копії е-документа. Після підтвердження, користувач за допомогою Дія підписує документи та зі свого мобільного пристрою відправляє дані на електронну пошту компанії», — пояснив Банік.

Також компанія може вказати, які саме документи їм необхідні для надання послуг.

«Важливо, що компанія не зможе вимагати від клієнта додаткові копії документів і надлишкові копії даних», — підкреслив керівник з розвитку електронних послуг у Мінцифри.

Зі статичним QR-кодом не потрібна технічна інтеграція, сканери QR-кодів, штрихкодів та безліч полів для введення коду платника податків та паспортних даних.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.