дивись.info

Е-квиток: до Львова прибула перша партія транспортних карток

Е-квиток: до Львова прибула перша партія транспортних карток

Львів вже отримав перші 20 тисяч персоналізованих карток «Леокарт».

Про це 27 липня розповіли у відділі автоматизованої системи оплати проїзду ЛКП «Львівавтодор»

«Незважаючи на певні карантинні обмеження у ЄС, що спричинили затримку друку транспортних карток, команда «Леокарт» нещодавно отримала першу партію персоналізованих карток від чеської команди Mikroelektronika». 20000 карток вже у нас», – повідомили там.

Нагадаємо, ЛКП «Львівавтодор» уклало з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) кредитний договір від 17.11.2016 року на проект «Впровадження АСОП у місті Львові» на загальну суму 10,0 млн євро. Місцевий внесок – у сумі 1,2 млн євро.

12 березня 2020 року відбулося підписання договору з консорціумом Mikroelektronika & SoftServe – переможцем тендеру (стартом проєкту, згідно з договором, вважається 15 травня 2020 року). 25 вересня здійснені технічні заміри у громадському транспорті представниками із Mikroelektronika для майбутнього встановлення необхідного обладнання. Також підписано design systems проєкту в жовтні 2020 р., і 19 жовтня розпочалась робота адміністраторів ЛКП «Львівавтодор» у ЦНАП, які приймають документи та заяви від пільгової категорії населення.

Нагадаємо, е-квиток у громадському транспорті Львова має остаточно запрацювати 13 січня 2022 року, втім є певні проблеми, які можуть цей процес затягнути. Раніше ІА Дивись.info з’ясовувала, що не так із економічною складовою питання, а також все, що варто знати львів’янам про новий формат поїздок у громадському транспорті.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.