Три легкоатлети Львівщини вибороли «золото» на Кубку України

photo_5413333641683125992_y (1)
Кубок України Легка Атлетика (3)

Понад 20 спортсменів з Львівщини взяли участь у змаганнях Кубку України з легкої атлетики, який пройшов у Києві.

Про це повідомили в управлінні молоді та спорту обласної військової адміністрації 8 лютого.

Троє легкоатлетів вибороли золото:

• переможницею змагань у стрибках у висоту з результатом 180 см стала 24-річна Ілона Заскалько.
  • у бігу на дистанції 3000 метрів переможцем з результатом 8.20,81 став 32-річний Роман Ростикус.
  • а дистанцію 2000 метрів з перешкодами першою здолала 25-річна Вікторія Дуткевич. Усі троє переможців опановують легку атлетику у Львівській обласній школі вищої спортивної майстерності.

Срібло

Срібло у стрибках у висоту на 175 см виборола 23-річна Анастасія Матвійок, яка тренується у спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі «Веслярик».

А в стрибках у довжину медаль такого ж ґатунку виборола 19-річна Аліна Листунова з результатом 5 метрів 75 см. Спортсменка тренується у Червоноградській ДЮСШ №1.

Віце-чемпіоном на дистанції 2000 метрів з перешкодами став 22-річний Максим Караїм, який тренується у Львівській дитячо-юнацькій спортивній школи імені Олексія Дем‘янюка.

У стрибках у висоті 170 см бронзу виборола 16-річна вихованка Львівського обласного фахового коледжу спорту Алевтина Дубіль. А на дистанції 800 метрів третє місце здобула спортсменка дитячо-юнацької спортивної школи імені Олексія Дем‘янюка, 22-річна Юлія Григор’єва.

Загалом на Кубку України за медалі змагались представники 23 областей. Як розповів тренер-представник збірної Львівщини Віталій Тарнакін, ці змагання були останньою репетицією перед дорослим чемпіонатом України та чемпіонатом серед молоді, які мають відбутися наступного тижня в Києві.

Нагадуємо, срібною призеркою чемпіонату Європи з карате стала львів'янка.