У білорусі міністр приніс на зустріч із диктатором копію ядерної бомби

лукашенко

У межах зустрічі із білоруським диктатором олександром лукашенком міністр оборони країни Віктор Хренін приніс на доповідь копію ядерної бомби.

Про це пише провладна білоруська інформаційна агенція Belta у вівторок, 27 червня.

Хренін спитав у лукашенка дозволу на «виконання однієї місії», на що самопроголошений президент зі здивуванням запитав: «Бомбу привіз»?

Після чого Хренін вручив білоруському диктатору копію «першої ядерної бомби, яку винайшли 1949 року в Радянському Союзі».

Він пояснив, що такий «сувенір» символізує те, що «це все» є у білорусі.

«Нехай наші вороги не думають, що ми тут символізмом займаємося або дуже радіємо з приводу ядерної зброї. Це просто символічно», — сказав самопроголошений президент білорусі.

Ядерна зброя у білорусі: що відомо?

москва і мінськ домовилися розмістити тактичну ядерну зброю на території білорусі, заявив напередодні російський диктатор володимир путін. І додав, що 1 липня закінчиться будівництво сховища. Він запевняє, що розміщувати зброю будуть без порушення зобов'язань ДСНО.

А в Інституті вивчення війни (ISW) ввважають, що, ймовіріно, путін намагався розмістити російську ядерну зброю в білорусі ще до вторгнення в Україну в лютому 2022 року і, ймовірно, обрав цей момент для цього, щоб забезпечити негайну інформаційну операцію, яку він зараз проводить.

Натомість у воєнній розвідці України заявили, що рф ще не перемістила тактичну ядерну зброю до білорусі. За даними очільника відомства Кирила Буданова, у білорусі готуються сховища. «На сьогодні жодної боєголовки не перемістили», — підкреслив Буданов.

Ядерний шантаж рф

У грудні 2022 року російський диктатор володимир путін зробив заяву про те, що загроза ядерної війни «наростає».

Російський диктатор не хоче ризикувати своїм статусом, тому ймовірність того, що він піде на ядерну ескалацію чи війну із НАТО, є дуже низькою, повідомили в американському Інституті вивчення війни (ISW) 5 лютого.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: