Помилки компаній під час співпраці з ветеранами

Українські компанії сьогодні не зобов'язані створювати інклюзивні середовища у робочих колективах. І це створює проблеми під час реінтеграції ветеранів.
Про типові помилки компаній під час роботи з ветеранами на благодійному форумі «Незалежні» розповіла Олена Бондар — експертка з організаційного добробуту.

Спостерігаючи за українськими компаніями, Олена Бондар помітила тенденцію: багато з них не організували комфортне інклюзивне середовище серед працівників. Тож іншим компаніям важливо не повторювати ці помилки.
- Перекладання відповідальності. Компаніям слід брати на себе відповідальність задля допомоги реінтеграції ветеранів.
- Відсутність алгоритмів дій. Компанії часто поводять себе інтуїтивно, не будуючи стратегії для створення комфортного середовища у робочому колективі всім його учасникам.
- Відсутність поваги до загиблих на війні. Йдеться про цінності компанії.
- Не використовувати потенціал ветеранів у командній роботі. Часто у компаніях ветеранів виділяють як особливих, обмежуючи їхні обов'язки. Йдеться і про перепрофорієнтацію.
Читайте також: Реінтеграція ветеранів: як компаніям підтримати співробітників, які повернулися з війни.
Довідка
Глобальна медіа-компанія Forbes провела у Львові благодійний форум «Незалежні». Метою заходу було об’єднати зусилля бізнесу та влади, щоб знайти ефективні рішення для успішної реінтеграції ветеранів у мирне суспільство.
Матеріали у рубриці Погляди є відображенням виключно точки зору автора, яка може бути як об'єктивною, так і суб'єктивною. Редакція може не поділяти думок і поглядів, викладених тут та не несе відповідальності за достовірність й тлумачення викладеної інформації, натомість виступає виключно платформою для розміщення матеріалу.
Коментарі